NASIL KATILABİLİRİM? - Dünya Saati 2021 - WWF dunyasaati.org
 
HoursMinutesSeconds

Sen de katıl, ışıkları kapat, iklim krizine karşı değişim hareketine katıl!

DEĞİŞİMİN BİR PARÇASI OL
DÜNYA SAATİ, DEĞİŞİM SAATİ

Dünyamız tek evimiz ve tüm canlılarla paylaşıyoruz. Gezgenimizdeki yaşamı tehdit eden iklim krizine karşı mücadelemize bu yıl Dünya Saati’nde sen de katıl ve harekete geç!

1 saatliğine ışıkları kapat, dijital dünyada bizimle buluş ve iklim krizi ile mücadele taleplerini paylaş!

Dünya Saati 27 Mart Cumartesi akşamı 20.30-21.30 arasında!

Katılan Kişi Sayısı

4894Mail YoluylaSms YoluylaTelefon Yoluyla

WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı)'nin kampanya ve destek amaçlı bilgilendirmelerinden haberdar olmak istiyor ve bilgilerimin WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) veri tabanında saklanmasını onaylıyorum.

Gizlilik SözleşmesiKURUMSAL KATILIM

Kurumlar Dünya Saati’ne katılım için buradaki formu doldurmalıdır.

Dünya Saati’ne katılabilecek kurumlar* Dünya Saati iletişiminde şu kuralları gözetmeliler: - Dünya Saati görsellerinin üstünde değişiklik yapmadan ve logolarını uygulamaksızın, çalışanlarını ve paydaşlarını Dünya Saati’ne katılmaya teşvik edebilir.

- Görsellerin üstüne logo uygulama ya da yeni tasarım yapma hakkı yalnızca kampanya sponsorlarımıza aittir. Sosyal medya hesaplarında Dünya Saati mesajı paylaşmak isteyen kurumların, 1 hafta öncesinde Dünya Saati görsellerine logo eklemeden ve yeni bir tasarım yapmadan, dunyasaati@wwf.org.tr adresine eposta iletip, nihai onay almaları gerekmektedir.

- WWF-Türkiye’nin nihai onayı olmadan, dış ve iç iletişim materyali tasarlanmamasını, basın bülteni yayınlanmamasını ve dış iletişim yapılmamasını hassasiyetle rica ederiz.

Dünya Saati görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

* Savunma sanayi, tütün, fosil yakıt üretimi, madencilik faaliyetleri, yenilenebilir olmayan enerji üretimi, nükleer enerji yatırımları, CITES-EK1’de bulunan türlerin ticareti ve hayvan testi faaliyetleri haricindeki tüm kurum ve kuruluşlar kampanyaya katılabilir.”

DÜNYAMIZI KORUMAK BİRLİKTE MÜMKÜN

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cuma 09:00 - 17:30
Cmt - Pazar KAPALI
TELEFON
+90 (212) 528 20 30
E-POSTA
dunyasaati@wwf.org.tr